• Biz Sizi Arayalım

    Adınız (gerekli)

    Telefonunuz (gerekli)

  • Telefon : 0232 4652812
    Email: form@WeToWe.net

  •  
  •  

Hakkımızda

WeToWe “müşterilerimizle internette de biraraya gelmek istiyoruz”  diyen markalar için internet çözümleri oluşturan bir ajanstır. Analitics sertifikasına sahip olmamızdan sonra Dijital Pazarlama Koçluğu ile Türkiye’de bir ilke imza atarak interaktif dünyada bir adım daha öne çıktık.

Herbiri kendi alanında en iyi olan uzman kadromuz  incelemeyi, yeni olanı deneyimlemeyi  ve keşfettiklerini hayatına dahil etmeyi üstüne vazife bilen bir ekiptir. Etkileşimin yüksek olduğu, ezberlerin bozulduğu, analize açık olan  internet dünyasında, sonuçların 1+1 kadar net olduğunu biliriz.  Bu nedenle raporlarla konuşmak en sevdiğimiz yöntemdir. Bir kahve ile  tüm motivasyonumuzu tavan eder, bir marka aramıza katıldığında  yeni bir bebeğimiz olmuş kadar heyecanlanırız.

Kar elde etmek her firmanın asıl amacıdır. Bizim amacımız ise sizin kar elde etmeniz,  satışlarınızı yükseltmenizdir.  Bizim işimiz internetteki müşterileriniz ile sizi buluşturmaktır.  Bu buluşmada; markanızın internetteki kimliğini oluşturmaktan arama motorları ile uyumlu web sitenizi hazırlamaya, reklamlarınızı oluşturmaya, analizlerini inceleyip, roparlandırılmasının yapılmasına kadar tüm süreçlerde markanız ile birlikte oluruz. Sosyal medyada  profesyonel olduğu kadar eğlenceli bir duruş ile markanızı temsil ederiz.

Daha çok yeni bir mecra olan internette 11 yıllık deneyimimiz ile kendi sektörümüzün en deneyimlerinden oluvermişiz bile.  Biliyoruz hergün internet reklamları için kapınızı çalıyorlar. “Piyasadaki yakışıklılardan ne farkınız var “ diyorsanız eğer referanslarımızı incelemeniz yeterli olacaktır.

 

Bizim gibi pazarlamadan zevk alan, her satışta ilk satışı gibi heyecanlanan markaların yolu bizimle mutlaka birgün birleşiyor. Kim bilir belki de sıradaki bebeğimiz sizin markanızdır…