• Biz Sizi Arayalım

  Adınız (gerekli)

  Telefonunuz (gerekli)

 • Telefon : 0232 4652812
  Email: form@WeToWe.net

 •  
 •  
 • Home
 • /Analiz ve Raporlama

Analiz ve Raporlama

Eğer bir mağazanız varsa mağazanızı en işlek yerde açmayı, müşterilerinizin dikkatini çekmeyi, ürünlerinizin incelenmesi ve satın alınmasını sağlamak isterseniz. Mağazanızın varlık amacı da budur değil mi? Web siteniz sizin internet ortamındaki mağazanızdır. Dünyanın en güzel web sitesi olsun eğer sizi arayan müşterileriniz sitenize ulaşamıyorsa malesef kartvizitinizi süslemek dışında  bir anlamı yoktur. Web sitenizi arama motorları ile uyumlu hale getirerek müşterilerinizin ulaşmasını sağlayabilir ve web sitenizin trafiğini arttırabilirsiniz. Üstelik müşterilerinizi gözlemleyerek hedefinize bir adım daha yaklaşacağınız stratejiler kurabilirsiniz.

Size ulaşmaya çalışanlar web sitenize nereden geldiler, sitenizde neler yaptılar, sitenizi inceledikten sonra size ulaştılar mı yada acaba neden sitenizde dolaşıp çıktılar? Tüm bunları öğrenmek, yorumlayarak hangi mecralara ne kadar harcama yapmanız gerektiği ile ilgili doğru yönlendirmelere ulaşabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin kısa yoldan size ulaşmalarını sağlayarak yeni çözümler de yaratabilirsiniz.

Unutmayın ki en iyi satış yollarını web grafiker, koder, patron, müdür yada pazarlama biriminiz bilmez “müşteri” bilir. Web sayfanızdaki müşteri hareketlerini film gibi izleyebilirsiniz. Müşterilerinizin alışkanlıklarını tespit edebilir ve en iyi geri dönüş için gerekli olanları bulabilirsiniz.

Sizde internetteki mağazanızı en işlek caddeye açıp, mağazanızı doldurmak istiyorsanız eğer birlikte  bir kahve içme zamanımız gelmiş demektir…

Raporlama ve Analiz Danışmanlığı

Aylık analiz ve raporlamaların hazırlanması ve yorumlanması. Tüm araçların kurulumu ve detaylı eğitimini içerir.

Referanslarımız

Blog