• Biz Sizi Arayalım

    Adınız (gerekli)

    Telefonunuz (gerekli)

  • Telefon : 0232 4652812
    Email: form@WeToWe.net

  •  
  •  
İnternet Reklamları Neden Önemli

İnternet Reklamları Neden Önemli

Dijital yaşam tarzının hepimizin hayatına girmesi ile birlikte hepimiz ellerimizde akıllı telefonlar, tabletler ile dolaşmaya başladık. Günün her saati fırsat bulduğumuz ilk zamanda internete bakar, internette saatlerce zaman geçirmeye başlar, uyanır uyanmaz yüzümüzü yıkamadan akıllı telefonlarımıza sarılır olduk.  Evde işte restaurantta yolda… Bu yaşam tarzi tabiki pek çok şeyi değiştirdi. Artık zaman kavramı hepimiz için çok önemli. Bu nedenle bankalar yeni bir şubeyi bizim sokakta değil internette açıyorlar.  Hepimiz herşeye bir tıkla ulaşmak istemiyor muyuz?

Şirketlerin daha dürüst ve şeffaf olmaları artık bir zorunluluk haline geldi. İnternet ortamı sayesinde markalar artık çift yönlü iletişime geçmek durumunda kaldılar. Tüm bu gelişmeler ile birlikte  markaların önüne yeni bir reklam mecra alanı daha çıktı. Üstelik aracısız satın alma gerçekleştirmek isteyen müşteriler ile maliyetleri düşük satış yapmak isteyen firmalar internet ortamında büyük bir ortak noktada buluşuyor. Artık markalar kendi tanıtımlarını yaparlarken gazete, tv, outdoor ve internet reklamları gibi pekçok mecradan kendine en uygununu seçmeye başladı.

Tüm tanıtım faaliyetlerinin amacı yeni müşterilere ulaşmak ve markanızın bilinirliğini sağlamaktır.

İnternet reklamlarının neden önemli olduğunun cevabını sanırım verebilmişizdir. Eğer halen anlatamadıysak bir soru ile bitirelim. Eğer araç kullanan değilseniz  geçtiğiniz sokaklara bile bakmayıp elindeki telefonu kurcalayan insanların televizyon seyrederken bile bir taraftan tweet atan insanların olduğu dünyada siz nereye reklam verirdiniz? Kimsenin geçmediği sokakta tanıtım yapmak sizce ne kadar mantıklı?